Teslimat ve Kargo

Teslimat Koşulları
Ayazgift.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile teslim edilmektedir.
Siparişinizin durumunu Hesap Bilgilerim / Siparişlerim sayfasından kontrol edebilirsiniz.
Siparişlerim sayfasında, sipariş durumunda gönderildi yazan siparişleriniz kargo firmasına teslim edilmiş olup sipariş numaranıza tıklayarak sipariş detayını ve siparişinizin kargo takibini yapabilirsiniz.
Gönderildi durumunda görünen siparişlerinizin kargo takip numarası ekrana bir süre sonra yansımaktadır.

Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için karfo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. Size bırakılan telefon numarası ile bağlantıya geçip kargonuzu kargo firması adresinden teslim alabilirsiniz.

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren aksi belirtilmedikçe 3-5 iş günü içinde “KARGO FİRMASI” kargoya verilir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sistemimizde kayıtlı olan mail adresinize, gerekli bilgiler gönderilecektir.

Dikkat! Ürünlerinizi kargo görevlisi yanında kontrol ederek teslim almalısınız. Siparişinizde eksik veya hasar gören ürün var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Aksi takdirde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir. O yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.